Kosmetický salon

Zajděte někdy do nejbližšího kosmetického salonu a udělejte něco pro sebe a pro své zdraví. Doporučujeme tyto kosmetické salony.

Kosmetický salon

Kosmetický salon už dávno neznamená igelitem potaženou postel a někoho s rychlokurzem, kdo vám bolestivě trhá obočí nebo vám na obličej patlá jakýsi anonymní krém. Dnes už můžete v kosmetickém salonu využít nabídky mnoha profesionálních, prospěšných a často i léčebných procesů. Salony jsou vybaveny moderní technikou, přístroji a vyškolenými profesionály. Velkou paletu profesionálních služeb nabízí kosmetický salon Ivana Hemberg.

Originální služby masáže i kosmetické ošetření pleti, pleťové masky vyjímečných účinků to nabízí kosmetické studio vedle potravinových doplňků pro vylepšení kůže, nehtů, vlasů.

Co nabídne kosmetický salon

Kosmetický salon obvykle nabídne obligátní služby jako úprava obočí, pleťová maska a krém. To je základní, velmi prospěšné ošetření, které je vždy vhodné absolvovat. Pravidelně i jednou za čas, tato procedura vždy zlepší kvalitu vaší pleti, a s ní zvedne i vaše sebevědomí. Jako součást tohoto ošetření si ještě můžete zvolit profesionálně provedené čištění pleti. V první řadě je to kompletní ošetření pleti. Povrchové čištění, změkčovadlo, hloubkové čištění, peeling – při něm se odstraňují odumřelé částečky pleti. Správný kosmetický salon by měl toto zvládat.

Dále si můžete vybrat depilaci, tzn. dlouhodobější odstranění chloupků. Je prováděno odborně a profesionálně. Při depilaci je použit speciální vosk. Kosmetický salon Vám dá na vybranou, jestli si chcete depilaci nechat provést na těle, nebo obličeji. Po úpravě pleti může následovat profesionální make up a líčení. V kosmetickém salonu vám navrhnou a udělají líčení přesně pro vás, nebo i pro nějakou příležitost – denní líčení, večerní líčení, návštěva divadla, plesu a samozřejmě – svatební líčení. Kosmetické salony používají kvalitní kosmetiku, značkovou kosmetiku, najdete i salony s kosmetikou v biokvalitě nebo s certifikátem fair trade. Každý kosmetický salon vám rád poradí, jak o pleť pečovat a jak se líčit každý den, a doporučí nebo rovnou nabídnou vhodný typ kosmetických přípravků.

Z těch profesionálních technik, prováděných speciálními stroji které používá kosmetický salon, můžeme zmínit například omlazení pleti přístrojem BDR – beauty defect repair. Jedná se o revoluční techniku zázračného omlazení pleti. Technika je doporučována zejména v těchto případech: ztráta elasticity pleti, ochablá pokožka, odstraňování jemných linek i vrásek, pleť poškozená UV zářením, atrofie svalstva, stařecké skvrny a pigmentace, nevyrovnaná barva obličeje, jizvy a stopy po akné, suchá a hrubá pleť, ucpané póry.

Další úžasnou technikou je čištění pleti ultrazvukem. Speciální přístroj čistí do hloubky a bezbolestně ve třech fázích – čištění pleti, vpravování sér do pokožky, zažehlování sér a klidnění podrážděné pleti.

Kosmetický salon i pro muže

Kosmetické salony prošly ještě další výraznou změnou – nabízejí ošetření pro běžné muže. Kůra se běžně skládá z ultrazvukového čištění pleti, ošetření pleťovou vodou, aplikace pleťové masky a hydratačně regeneračního krému.

Ať už jste kdokoliv, navštivte někdy kosmetický salon a udělejte radost sobě i svým blízkým.

kosmetický salon malíři pokojů dřevostavby Ortopedická ambulance Praha 10 logoped palivové dřevo