Krok za krokem objednávkou

 

  1. Při prvním telefonátu bychom měli dospět k rozhodnutí, jestli Vaše představy budeme opravdu schopni naplnit k oboustranné spokojenosti. Pokud ano, domluvíme rovnou způsob předání podkladů k práci - zpravidla při setkání přímo na místě budoucích úprav.
  2. Při osobním setkání vyslechneme Vaše požadavky, v případě nutnosti je rovnou korigujeme. Hned na místě navrhneme a pro představu načrtneme možnosti s doporučením výhodné varianty. Domluvíme rozsah požadovaných služeb, termín případného podepsání smlouvy a předání předběžné kalkulace.
  3. Pokud žádáte jen grafický návrh řešení*, dohodneme přibližnou cenu a práci zahájíme ihned po předání zálohy ve výši 50 % její předpokládané výše. Předáme Vám objednaný návrh spolu s vyúčtováním (do 5.000,- Kč platba hotově).
  4. Žádáte-li realizaci interiéru či jeho části na klíč, předáme Vám cenovou nabídku a podepíšeme smlouvu (v níž bude mj. podle povahy a rozsahu zakázky specifikován způsob financování, tj. jednorázová či vícečetná záloha a konečné vyúčtování).
  5. Zahájíme práce schválené ve smlouvě.

*) Nákresy provádíme zásadně ručně.

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte.

kosmetický salon malíři pokojů dřevostavby kladení plovoucí podlahy Praha kladení linolea kladení koberců kladení linolea kladení koberců