Návrhy interiérů

Domov je tam, kde se cítíte dobře. K tomu někdy stačí velmi málo – třeba přítomnost oblíbeného kousku nábytku.

Při návrhu interiéru se snažíme o dosažení určité vnitřní harmonie domova, čímž máme na mysli vyváženost jednotlivých složek - účelnosti i vzhledu. Dosažení harmonie je složité a je potřeba nad projektem strávit dostatek času a nechat jednotlivé požadavky a nápady vykrystalizovat do ryzí podoby. Je potřeba vybrat nábytkové kusy, zvolit barvy stěn a materiál jednotlivých prvků s ohledem na cílový vzhled celého interiéru. Naše řešení spočívá v individuálním navrhování interiérů – katalogová nabídka základních možností bývá doplněna nebo zcela nahrazena originálním nábytkem a uměleckořemeslnými doplňky.

Než se pustíme do díla a zahájíme návrhy interiéru, vždy osobně navštívíme místo či byt který zákazník požaduje ztvárnit. Typ spolupráce s námi si můžete svobodně zvolit, buďto si necháte od nás navrhnout celý interiér včetně realizace, nebo si realizaci zajistíte sami a od nás využijete jenom nápady a návrhy a doporučení. Nabízíme Vám kompletní řešení na klíč – návrh interiéru se zajištěním samotné realizace (konzultace nápadů a doporučení, vytvoření návrhu, konkrétní stavební úpravy, vybavení interiéru nábytkem, osvětlením, bytovými doplňky...). Můžete si od nás také nechat vypracovat pouze návrh Vašeho budoucího interiéru a realizaci zajistit sami.

Přizpůsobíme se Vašemu rozhodnutí.

kosmetický salon malíři pokojů dřevostavby střešní latě plicní lékař zdravotnické potřeby Ortopedie Praha 10 zahradní chatky