Ukázkový projekt

Prohlédněte si ukázkový projekt – zajišťovali jsme návrh interiéru na klíč a jeho kompletní realizaci.

Zadání: konzultace funkčního členění bytu v novostavbě, doplnění přistěhovaného nábytku novým, ozvláštnění bytu tak, aby hned od vstupu byla patrna osobitost a nezaměnitelnost prostoru

Realizace

Technicky strohé přímky vstupní haly jsme opticky rozvlnili dominantním kovaným zábradlím (foto), které umožňuje prostup přirozeného světla ze schodiště.

Teprve od mezaninu je vystřídáno zděným zábradlím s keramickým madlem (foto 1, foto 2), aby zůstal zachován pocit soukromí a bezpečí, když jsou dveře do dětských pokojů v patře otevřeny.

Včasnou spoluprací se stavební firmou jsme dosáhli ponechání nezakrytých trámů, které proteplují podkrovní místnosti a naznačují hranice funkčních zón.

Kuchyňský kout je od jídelny oddělen barovým pultem (foto).

Kuchyňská linka byla navržena tak, aby nezesilovala pocit vertikality prostoru a zároveň nechala vyznít precizní truhlářské zpracování smrkového masivu dvířek v lehkém kontrastu s horizontálami dubových pracovních a stolních desek.
Šedomodrá dlažba a obklad spolu s oživující mozaikou doplňuje a vyvažuje teplou barevnost prostoru (foto).

Kovaná vitrína se skly a kované květinové stolky s mozaikou a reliéfní plastikou nesouce pokojové rostliny dotvářejí celkový dojem zabydlenosti a pohody. (foto)

Dospívající dcera si ve svém pokoji přála intimní čajový koutek (foto 1, foto 2).

Podařilo se nám vytvořit vyvážené prostředí působící vzdušně, prostorně a teple. Vhodná kombinace materiálů, barev a tvarů dodává interiéru útulnou a harmonickou atmosféru.

kosmetický salon malíři pokojů dřevostavby logopedie houpačky dřevěné terasy